About Us

20 Yılı Aşkın Süredir Hizmetinizde

Zabata Danışmanlık Hizmetlerine Hoş Geldiniz!

Zabata Danışmanlık Hizmetleri olarak 20 yılı aşkın süredir Türkiyenin en kapsamlı danışmanlık hizmetlerini sunmaktayız. Zabata Danışmanlık olarak kurum ve kişilere kaliteli ve doğru bir danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Vizyoner bir bakış açısı ile kurum ve organizasyonların geleceğe dönük adımlarını doğru analiz sentez tekniklerini kullanarak birlikte tanımlıyor, uygulanabilir yol haritası çıkarıyor, kilit projeleri tasarlıyor, başarı ölçütlerini birlikte belirleyip, ölçüyoruz. Ülkenin önde gelen sektörlerinin neredeyse bir çoğunda ilk üç oyuncudan en az biri dahil olmak üzere hırslı orta ölçekli oyunculardan sektör liderlerine kadar 100’den fazla müşteriyle çalıştık.

Zabata Danışmanlık Hizmetleri, bünyesinde bulunan sektörün en tecrübeli avukatları sayesinde tüm hukuki konularda sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Ekibimiz içerisinde bulunan avukatlarımız konularının en iyileridir. Türkiye’de İstanbul başta olmak üzere İzmir, Antalya, Muğla, Bursa, Ankara ve diğer tüm illerde ihtiyacınız olduğunda size en iyi avukatları buluyoruz.

Ekibimiz içerisinde bulunan tecrübeli bakım personelimiz sayesinde tüm müşterilerimize İstanbul, İzmir, Ankara, Muğla, Antalya, Bursa başta olmak üzere tüm Türkiye’de en iyi bakıcı hizmetlerini sunuyoruz.

Türkiye başta olmak üzere bir çok ülkede 20 yılı aşkın süredir vermiş olduğumuz özel güvenlik hizmetleri sayesinde kazandığımız tecrübelerimizle özel güvenlik danışmanlığı konusunda bir marka haline gelmiş bulunmaktayız. Tüm özel güvenlik ve fiziksel güvenlik hizmetleri ve güvenlik danışmanlığı konusunda Türkiye’deki en iyi hizmetlerini sunuyoruz. Güvenlik danışmanlığı konusunda aradığınız hizmetler için Türkiye’deki tek adresiniz.

0
Years of Experience
0
Project
0
Happy Customers

"Zabata Consultancy serves to you with strategic solutions for your needs!"

Contact us to get detailed information.

Start Conversation
Hello, How can I help you?
Zabata Consultancy Services
Hello, How can I help you?