Kiralama Danışmanlığı

Kiralama Danışmanlığı

Gayrimenkul kiralama

Kurumsal işletmelerin ihtiyaç duyduğu durumlarda gayrimenkul kiralama için, listelenmiş özelliklere uygun gayrimenkuller araştırılır, değerlendirmesi yapılır ve size ulaştırılır. İstek dahilinde kiralama işlemleri halledilir.

  • İşletmenin gayrimenkulden beklentilerinin belirlenmesi ve buna bağlı olarak gerekecek alanın hesaplanması,
  • Gayrimenkul alternatiflerinin araştırılması,
  • Tarafımızca gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra gayrimenkul alternatiflerinin raporlanması ve düzenli olarak güncellenmesi,
  • Karşılıklı fikir alışverişi ile değerlendirmeler yapılması ve sonrasında alternatifler arasında görüş sahibi olmak için seçenekler arasında geziler düzenlenir,
  • Halihazırda raporlanmış alternatifler arasından maddi ve niteliksel analizlerin yapılır,
  • Gayrimenkul sahipleri ile yapılacak pazarlık görüşmeleri tarafımızca yapılır,

Araç Kiralama

Genellikle ‘’rent a car’’ olarak da bilinen araç kiralama veya oto kiralama hizmetleri Türkiye ve dünyada çok yüksek seviyelerde talep gören bir hizmettir.

Araç veya oto kiralama, aylık, günlük veya filo araç kiralama olarak farklı kategorilere ayrılabilir.

Dünyanın neresinde olursanız olun şoförlü/şoförsüz araç kiralama hizmeti, 7/24, anlaşmamızın bulunduğu güvenilir araç kiralama şirketleri aracılığı ile Zabata danışmanlık tarafından tarafınıza tahsis edilecektir.

Şehir dışı arazilerde dolaşmak, kamp yapmak isteyen müşterilerimiz için off-road 4×4 araç kiralama hizmeti yine bize ulaşmanız halinde anlaşmalı şirketler ile tarafınıza sağlanacaktır.

Taşımacılık ve nakliye ile uğraşan küçük, orta veya büyük ölçekli tüm şirketler için kamyon kiralama hizmeti de tarafımız danışmanlığınca yapılmaktadır. İsteğinize bağlı olarak, günlük, aylık, yıllık kiralamalar yapılmakta ve finansal işlemler halledilmektedir.

Uçak kiralama

Günümüz ulaşımında uçağın veya helikopterin kişilere sağladığı rahatlığın yeri doldurulamaz. Bundan olayı siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları dahilinde, gerekli araştırmayı yaparak, hem ekonomik hem de en kaliteli uçak ve helikopter kiralama hizmetini tarafınıza ulaştırıyoruz.

Gemi Kiralama , Yat kiralama

Lüks yat kiralama ve gemi kiralama gibi durumlarda danışmanımızın sizlere tavsiye edeceği yat veya gemi, ekibi ile beraber, kalite olarak A sınıfı olacak, ekonomik açıdan da en uygunu olacaktır.

Yalnızca en başarılı ve en kaliteli yat ve gemicilik şirketleri ile çalışan danışmanlık şirketimiz, alanında yıllardan beri en iyi hizmeti vermektedir. Bugüne kadar bir kez olsun , tek bir müşterimizin bile, tarafımızca sağlanan gemi veya yattan memnun olmadığı bir durum olmadığına emin olabilirsiniz.

Zabata danışmanlık olarak, lüks yat kiralama tatili yatırımınıza yardımcı olma sorumluluğumuzu ciddiye alıyoruz.
Misyonumuz beklentilerinizi aşarak en iyisine ulaşmak, kaliteden hiçbir zaman ödün vermemektedir.

Start Conversation
Hello, How can I help you?
Zabata Consultancy Services
Hello, How can I help you?