Personel Danışmanlığı

Personel Danışmanlığı

Şirket çalışanlarınızın insan kaynakları birimi üzerinden onayınız alınarak mali kısmı yani ücret ve maaş dışında kalan konularda verilen danışmanlık hizmetidir. Alanında uzman danışmanlık firmalarından bu konuda hizmet alındığında hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf etmiş olur. Ayrıca mesleki açıdan da hata yapma payını en aza indirmiş olarak hizmet sunarlar. İşin nitelik amacına yönelik profesyonel yönetim kadrosuyla personel temini için işin tanımına uygun adayları belirler. Zabata olarak süreç boyu danışmanlık hizmeti veriyoruz. Bu anlayış, sürecin başından başarıya ulaşana kadar size destek olmayı kapsar. Alanında uzman ve profesyonel danışmanlardan oluşan bir ekip ile yola çıkıyorsunuz. Çok uzun yılların tecrübe ve bilgi birikimi ile tüm süreçlere çözüm odaklı yaklaşıyoruz. Zabata Danışmanlık olarak bu süreçlerde maksimum faydayı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz

Personel Danışmanlığı Hizmet Detayları;

  • İnsan Kaynakları Birimi üzerinden ücret, maaş dışında kalan konularda çalışanın vergi ve SGK sorularına yazılı cevapları hazırlar
  • İş adaylarının veya çalışanlarının potansiyellerini ve mesleki yeterliliklerini belirlemeye olanak sağlar.
  • Çalışanın vize, çalışma vb. belgelerin hazırlar
  • Şirketlerin önerdiği pozisyonlarda görevlerini yerine getirmeleri için adayların hazırlık değerlendirmelerini etkili ve tarafsız bir şekilde belirler.
  • Bu değerlendirmeyi yaparken grup tartışmaları, sunumlar, belirli görevlerin çözümü ve psikolojik testler uygular. (Bu yöntem uzman danışmanlardan oluşan bir profesyonel ekip tarafından gerçekleştirilir)

Personel Danışmanlığının Amacı;

Çalışanların bireysel performanslarının belirlenmesinde fizyolojik faktörlerin yanı sıra, sosyal ve psikolojik faktörlerde etkilidir. Personel Danışmanlığının amacı çalışanların işten kaynaklanan sorunlarının yanı sıra özel yaşamları ve kişisel sorunlarında çözüm yolları arayıp destek olmaktır. Zabata danışmanlık uzmanları çalışanların işiyle ilgili ya da kişisel sorunlarında birlikte çözüm bulmaya çalışmaktadır. Alanında profesyonel danışmanlarımız çalışanların doğrudan sorunun çözümüne yönelik öneriler üretebilirler. Bazen çalışanlara bazı ip uçları verip yol göstererek kendi kendilerine sorunları çözmelerine de yardımcı olurlar. Bu süreçte güven çok önemlidir. Zabata Danışmanlık olarak her işimizi bir proje olarak görüyoruz.. Bu anlayışımızla beklentileri aşan performanslar ortaya koyuyoruz. Müşteriyi iyi dinler. Doğru anlar ve hangi metotlar gerekliyse onu uygularız. Doğru müşteri deneyimi oluşturmak için hiç bir yük ve maliyetten kaçınmayız.

Start Conversation
Hello, How can I help you?
Zabata Consultancy Services
Hello, How can I help you?