Hukuk Danışmanlığı

Hukuk Danışmanlığı

Kişilerin karşılaştığı bütün hukuki işlemlerde veya maruz kaldığı hukuk ihlallerinde; konusunda uzmanlaşmış, tecrübeli ve pratik bilgisi olan bir avukatın sunmuş olduğu, olay ya da durumun analizi, tespit yapılması, olabilecek sonuçlar ve alternatif çözümler ile alınması gereken önlemler konusunda doğru ve pratik bilgilere ulaştırılması, bu amaçla gerekli olabilecek bütün hukuksal işlemlerin gerçekleştirilmesi hizmetleri şeklinde tanımlarız.

  • Hukuk Danışmanlığı ile kişiler, sorunlarıyla ilgili en doğru bilgilere, alternatif çözümlere ve pratik çözümlere ulaşabilir.
  • Hukuk Danışmanlığı alan kişiler, gireceği hukuki işlemler ve karşılaştığı hukuki işlemlerin olası sonuçları hakkında bilgi sahibi olurlar.
  • Hukuki Danışmanlığı alan kişiler, ileride karşısına çıkabilecek olası sonuçlar analiz ve tespit edilip ve gerekli önlemler alınabilir.

Hukuk Danışmanlığına Neden İhtiyaç Duyulur?

Kişiler hukuksal sorunlarla karşılaştığında, genellikle endişeye kapılır ve başta psikolojik olmak üzere birçok sorunun olmasına da neden olabilirler. Oysa birçok hukuki sorun, konuda uzmanlaşmış kişilerle en etkili şekilde ve en kısa sürede sorunsuz bir şekilde çözülebilir. Hukuki danışmanlık ,sadece hukuksal bir sorun ile karşılaşıldığında değil bir sorunla karşılaşmadan önce herhangi bir hukuki işlem olmadan önlem almak için bu hizmetten yararlanılmalıdır. İyi bir hukuk danışmanlığı sayesinde , kişiler her zaman kendini özgür ve daha güvende hissederler. Ayrıca, hukuksal konularda hiç zaman kaybetmeden en doğru şekilde önlem alınarak, takip sağlanılır.

Hukuk Danışmanlığı;

Tüm müşterilerimize en koruyucu ve en doğru nitelikte bir avukata yönlendiriyoruz. Yönlendirdiğimiz avukat size hukuk danışmanlığı hizmetini sunmaktadır. Bu avukat, müşterilerimizin mevcutta bulunan ya da olabilecek herhangi bir hukuki sorunu analiz edip tespit ederek her bir müşterilerimize özel çözüm üretmektedir. Bu şekilde herhangi bir sorun olmadan çözümler üretebilmekte ve kaçınılmaz bir duruma karşı gerekli olan önlemleri alarak herhangi bir sıkıntı yaratmadan durumu düzeltirler. Yönlendirilen avukatın verceği Hukuk Danışmanlık’ı hizmeti için mesafenin fazla veya az olması, zamanın geç veya erken olması gibi bir engel bulunmamaktadır. Bizle iletişimde bulunduktan sonra müşterilerimizi bilgilendirerek engel tanımadan bu avukat size yardımcı olur. Mevcut bir dosya bu avukata ulaştıktan sonra dosya incelenir, sorunlar tespit edilir, alınması gereken önlemler alınarak yapılması gerekenleri avukat yapar. Bütün hukuki işlemlerinizde yanınızda bulunarak sizi herhangi bir cezai işlemden kurtarmaya çalışır.

Start Conversation
Hello, How can I help you?
Zabata Consultancy Services
Hello, How can I help you?