Güvenlik Danışmanlığı

Güvenlik Danışmanlığı

Güvenlik danışmanları, özel veya kamusal kurumların güvenlik durumunu değerlendirir. Güvenlik sistemlerinin analizi sonrası olası ihlalleri inceler ve alınması gereken önlemleri planlar ve gereken çözümlerin uygulanmasını sağlarlar.

Zabata Güvenlik danışmanlığı, müşterilere temel güvenlik danışmanlığını en iyi biçimde sağlar: güvenlik ihtiyaçlarını analiz etmek, müşterilerimizi doğru çözümlere yönlendirmek ve uygulanmalarına yardımcı olmak.
Müşterilerimizin personellerini, varlıklarını ve yatırımlarını çok çeşitli tehditlere karşı korumak için çeşitli güvenlik sistemleri geliştirmelerine yardımcı oluyoruz. Olası tehditleri oluşumundan önce engelleyebilmek için, güvenlik açıklarını analiz ediyor ve müşterilerimizle kooperatif bir biçimde çalışarak doğru planlamayla güvenliği sağlamaya gayret ediyoruz.

Bizimle ortak olan müşterilerimiz şunlardan yararlanır:

  • Rakipsiz uzmanlığımız karmaşık güvenlik risklerini analiz etme ve yönetmede bilgi ve deneyimlerini uygulama konusunda yardımcı olur.
  • Kişiye özel çözümler üretiyoruz, müşterilerimizin güvenlik riskleri nedeniyle karşılaştıkları belirli engelleri aşmalarına yardımcı olmak için önce onları dinliyoruz.
  • Dünyanın birçok yerinde hizmet vermiş ve kendini kanıtlamış bir şirketiz. Dünyanın en büyük organizasyonlarının ve şirketlerinin birçoğunun kendilerini günümüzün komplike tehlikelerinden korumalarına yardımcı olduk.

Zabata Danışmanlık bünyesinde çalışan güvenlik danışmanlarımız, inşaat ve ulaşımdan eğitim, konaklama ve üretime kadar çeşitli sektörlerde özel müşterilere ve şirketlere danışmanlık yapma konusunda büyük bir tecrübeye sahiptir. Halihazırda mevcut veya ortaya çıkabilecek olan güvenlik tehditlerinin değerlendirilmesi, stratejik planlamanın yapılması ve güvenlik politikasının incelenmesi gibi birçok hizmetle sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturmanıza yardımcı oluruz.

Güvenlik danışmanlığı hizmetlerimiz, kapsamlı endüstri deneyimimiz ve güvenlik testleri sonucunda ortaya çıkan sonuçların analizi sonrası kazanılan uygulamalı bilgiler sayesinde gelişmektedir.

Bir kuruluşun güvenliğinin nerelerde açık verebileceği ve kuruluşun hedeflerine ulaşmasını sağlayan politika ve prosedürler geliştirmek için nerede iyileştirmeler yapılabileceği konusunda uzmanlığa sahibiz.
Danışmanlık hizmetimiz aracılığıyla, bu teknik öngörüyü, kendi iş ihtiyaçlarınıza özel, iş odaklı tavsiye ve rehberliğe dönüştürebiliyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutan bir danışmanlık şirketi olarak, sizlerin konforuna önem veriyor, ihtiyaçlarınıza uygun özelleştirilmiş adımlar atıyoruz. Kısacası her müşterimize ayrı planlamalar yapıyor ve farklı çözümler uyguluyoruz.

Danışmanlık hizmetlerinde süregelen başarımızı devam ettirmek için çağın ihtiyaçlarını iyi analiz ediyor ve güvenlik teknolojileri konusunda da her daim kendimizi güncel tutuyoruz.

Güvenlik danışmanlığı hizmetimizden yararlanmak için, saat ve gün fark etmeksizin bize buradan ulaşabilirsiniz.

Start Conversation
Hello, How can I help you?
Zabata Consultancy Services
Hello, How can I help you?