Elektronik Danışmanlık

Elektronik Danışmanlığı

Elektronik konusunun geçtiği her yerde hazırlanmış olan projelerde uzmanlaşmış durumdayız. İnternet, mobil cihazlar, yada bilgisayarlar üzerinden elektronik cihazların kontrolü, izlenmesi gibi işlemler yapmaktayız. Bu doğrultuda birçok şirkete danışmanlık konusunda imza atmış ve kendimiz kanıtlamış durumdayız.

Şirketlere, bina otomasyonu, asansörler, HVAC, aydınlatma, güvenlik ve yangın güvenliği için ürün ve hizmetlerinin verimliliğini nasıl artıracakları ve yaşam döngüsünü nasıl uzatacakları konusunda tavsiyelerde bulunuyoruz.
Elektronik şirketlerinin günümüzün tüm zorluk ve engellerine karşı hazırlıklı olmasına, kendilerini uzun vadeli büyüme için doğru şekilde konuşlandırmasına yardımcı oluyoruz. Bu yardım, taleplere göre oluşan dalgalanmalar ve dünya üzerindeki farklı bölgelerdeki karlı fırsatlar, enerji verimliliği ve değişen yasal düzenlemeler gibi geniş bir alanı içermektedir.

Gelişmiş elektrik danışmanlığı hizmetimiz, dünya çapında büyük ölçekli şirketlerden, küçük ve orta ölçekli işletmelere kadar birçok müşterimize başarıyla hizmet vermektedir. Küresel ölçekli danışmanlık hizmetlerimiz, müşterilerimizin bölgesel eğilimleri analiz etmelerine ve büyük pazarlara açılmalarına olanak sağlıyor.
Elektronik teknolojiler alanında iş yapan müşterilerimize, stratejik karar alma, uygulama ve organizasyonların doğru şekilde tertip edilmesi gibi konularda danışmanlıkta bulunuyoruz. Birçoğu mühendislik ve elektrik konusunda tecrübe sahibi danışmanlarımız, araştırma ve geliştirme, üretim ve tedarik zincirinin nasıl işlemesi gerektiğini iyi anlıyor ve analiz ediyor. Tasarımdan üretime kadar geçen süreçte her türlü desteğin sağlanması görevimiz, bunun haricinde, elektronik ürünlerin performansının ve maliyetinin nasıl optimize edileceği konusunda da uzmanlığa sahibiz.

Elektronik alanında başlıca danışmanlık hizmetlerimiz;

 • Endüstriyel Yazılım Geliştirme konusunda danışmanlık
 • Elektronik ve endüstriyel alanda yazılım geliştirmek standart yazılımdan farklıdır. Bu alanda tecrübemizle tüm ihtiyaçları karşılamaktayız.
 • Proje geliştirme – ARGE
 • Müşterilerimiz için teknoloji alanında araştırma ve geliştirme hizmetleri sunuyor, birlikte projeler geliştiriyoruz.
 • Akıllı Bina & Akıllı Araç
 • Akıllı bina ve VIP araç kontrol sistemlerinde kullanımı kolay, konforlu, düşük maliyetli sistemler üretmekteyiz.
  Elektronik donanım geliştirme
 • Müşterilerimizin üretim sürecinde ihtiyaç duyduğu elektronik donanımların tarafınıza teslimatı
 • Bluetooth, GSM Uygulamaları geliştirilmesi sürecinde danışmanlık hizmeti
 • Bluetooth cihaz geliştirme ve her türlü GSM kontrollü sistemler konusunda faaliyetlerimiz bulunmaktadır.
  Mobil Uygulamalar geliştirilmesi konusunda danışmanlık
 • Mobil ve Multi-Platform uygulama geliştirme konusunda hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Bugüne kadar birçok kez kendini kanıtlamış olan Zabata Danışmanlık, elektronik danışmanlık konusunda da alanının en iyisidir. Başarımızın en büyük nedeni derin tecrübemiz ve müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde anlamamızdan kaynaklanmaktadır.

Elektronik danışmanlık hizmetlerimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Start Conversation
Hello, How can I help you?
Zabata Consultancy Services
Hello, How can I help you?