Yatırım Danışmanlığı

Yatırım Danışmanlığı

Türkiye sermaye piyasalarında her geçen gün yeni bir yatırım işine girmek isteyen birisini kazanmaktadır. Yatırım araçlarının her gün bir yenisinin eklenip çeşitlenmesinden dolayı yatırım danışmanlığı da gün geçtikçe önem kazanmaktadır. Geleceği tahmin etmenin ve ileri görüşlülüğün giderek daha önemli olduğu , günümüz dünyasında yatırım danışmanlığı hizmeti en çok kar getirebilecek, doğru noktalara yatırım yapılması için işletmeyi veya kişiyi yönlendirmekle hükümlüdür. Yatırım danışmanlığı aynı zamanda yatırım yapmak isteyenlere stratejik bir bakış açısı sağlamaktadır.

Zabata Danışmanlık yatırım danışmanlığı hizmetimizde hisse senedi , fon , altın , döviz gibi konularla uzun süredir uğraşan ve işini profesyonelce yapan kişilerle çalışmaktadır ve bu da sizin yatırımcılık işinde her zaman herkesten bir adım önde olduğunuzun bir göstergesi olur. Yatırım danışmanlığı içerisinde olan ürün portföyünde ve hisse önerileri içinde detaylı bir şekilde hazırlanmış rapor ve önerileri müşterilerimize sunarız. Çalışmalar sonucu hazırlanan raporlar yatırımcılara iletilir. Yatırımcıların talepleri ve soruları da uzman ekibimiz tarafından, en doğru ve en güvenli şekilde sorunu çözebilecek cevapları sizin için verirler.

Yatırım Danışmanlığı Hizmeti Kapsamında Verdiğimiz Hizmetler;

  • Risk ve getirilerinizin belirlenmesi
  • Risk profilinize uygun şekilde tavsiyelerin verilmesi
  • Günlük , haftalık , aylık ve yıllık bazda detaylı bir raporlama hazırlanarak raporlar hakkında tartışılır
  • Piyasalar ile ilgili görüş ve bazı tavsiyelerin müşterilerimiz ile paylaşılması
  • Yatırımcılarımız için model yatırım portföylerinin oluşturulması ve portföyler sürekli takip edilerek değişen piyasaya göre anlık güncellemelerin yapılması

Birikiminiz nasıl değerlendirebileceğiniz konusunda alanında uzmanlaşmış ve tecrübeli kişilerle çalışarak sizler de birikiminizi doğru şekilde kullanmayı öğrenmiş olursunuz.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Zabata Danışmanlık olarak 20 yılı aşkındır danışmanlık hizmeti ile uğraşmaktayız ve Türkiye’de danışmanlık hizmetinde bir numarayız. Danışmanlık hizmetinde bir numara olmamız ve danışmanlık hizmetinde rakibimizin olmaması kendimizi geliştirmiyoruz anlamına gelmemektedir. Ekibimizin her üyesi her zaman güncel, dinamik ve en son teknolojiye sahip olan ekibimiz ile her daim size yardım etmekteyiz.

Zabata Danışmanlık, sizin için Türkiye’deki en iyi yatırım alanlarını araştırarak gerekli raporlamaları sizler adına hazırlar. Bu sayede sizlere Türkiye’nin en profesyonel yatırım danışmanlığı hizmetini sunar.

Bunların dışında, Türkiye’de ortaklık düşünen müşterilerimiz için gerekli yerli firma analizlerini yaparak, mali tabloları, piyasa verileri gibi bilgileri de içeren ortaklığın yatırıma uygunluğunun tespitini yapan raporlar hazırlar. Profesyonel ekibimiz Türkiye’nin en iyi sonuç veren firma analizlerini gerçekleştirerek siz değerli müşterilerimize benzersiz bir müşteri deneyimi sunar.

Yatırımlarınızı en iyi yönde doğru bir şekilde yapmanız için elimizden gelenin en iyisini yaparız ve bu yüzden Türkiye’de ki en iyi danışmanlık hizmetini veriyoruz. Hemen size bizimle iletişime geçerek yatırım danışmanlığı ile ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Start Conversation
Hello, How can I help you?
Zabata Consultancy Services
Hello, How can I help you?