Mali Müşavirlik Danışmanlığı

Mali Müşavirlik Danışmanlığı

Zabata Danışmanlık her zaman dinamik, genç ve güncel kalarak sadece mali müşavirlikle kalmayıp bütün hizmetlerimiz en iyi şekilde yapmaya çalışır. Zabata Danışmanlık olarak bütün müşterilerimizin özel olduğuna inanırız bu yüzden her müşterimize özel muamele sergileriz. Mali müşavirlik danışmanlığı hizmetimiz de Türkiye’de en seçili ve en iyi mali müşavirlik danışmanlığı hizmetini vermekteyiz. Mali müşavirlerimizin hepsi işinde uzmanlaşmış ve uzun süredir bu işle uğraşan kişilerdir. Mali müşavirlerimiz, müşterilerimizin her zaman yanında olarak sizin için elinden geleni yapmaya çalışır.

Zabata Danışmanlık Olarak Müşterilerimize sunduğumuz mali müşavirlik hizmetlerimiz;

  •  KDV iade işlemleri
  •  Mahsup İşlemleri
  • 3568 sayılı Kanun ile Vergi Usul Kanunu içerisinde bulunan diğer işlemler
  • Yasal defter ve belgelerin vergi kanunları dikkate alınarak denetiminin yapılması ve tespit edilen hatalar ile eksik olan belgelerin düzeltilmesi
  • Yıllık faaliyetlerin raporlarının hazırlanması
  • Vergi politikasının yapılması ve vergi planlaması
  • Vergi danışmanlığı

Bu hizmetlerin yanında gelişen teknoloji ile Zabata Danışmanlık olarak biz de kendimizi geliştirmeye çalışırız. Eğer gelişen ve gelişmeye devam eden teknolojinin gerisinde kalırsak müşterilerimizin memnuniyetini düşünmemiş oluruz. Bu yüzden her zaman teknolojiyi takip eder güncel kalır ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlarız. Bu hizmetleri müşterilerimize sunarken geleneksel muhasebenin çok ötesinde, yenilikçi ve müşterilerimize odaklı çalışmamız ile sürekli olarak işbirliğinde bulunarak çalışıp, değişen ihtiyaçlarınıza uygun bir hizmet vermeye çalışırız.

Ayrıca, anonim şirketi kuruluş işlemleri, limitet şirketi kuruluş işlemleri, şahıs firması kuruluş işlemleri vb gibi işlemlerinizde Zabata Danışmanlık Şirketi olarak müşterilerimize yardımcı olabilecek her şeyi yapmaya çalışırız.Zabata Danışmanlık işinde profesyonel mali müşavirlerle işbirliği yaparak kuruluş sürecindeki evrak işleri, bakanlık izinleri ve şirketin kurulumu için ihtiyaç olan diğer dilekçe işlerini de sizin için yapar. Zabata Danışmanlık bu sayede mali müşavirlik konusundaki en iyi hizmeti vererek müşterilerimizin memnuniyetini sağlar. Kuracağınız şirket ile ilgili bütün muhasebe işlerini yıllarını bu mesleğe vermiş mali müşavirler yapar ve müşterilerimizin en iyisini hak ettiğini düşündüğümüzden dolayı kuracağınız şirket için elimizden geleni yapar. Zabata Danışmanlık her zaman muhasebe işlerinizi en iyi şekilde yönetmek için ellerinden geleni yapar.

Start Conversation
Hello, How can I help you?
Zabata Consultancy Services
Hello, How can I help you?