Ruhsat Danışmanlığı

Ruhsat Danışmanlığı

Zabata danışmanlık tarafından siz değerli müşterilerimize tahsis edilen ruhsat danışmanlığı çerçevesinde, sizlerin adına ruhsat takip işlemlerinizi takip edebilir, işlemlerin kusursuz bir biçimde ilerlemesi ve hız kazanması için gerekli eylemleri yerine getiririz. Böylece sizler günlük yaşantınıza sorunsuz bir şekilde devam edebilirsiniz.

Ruhsat danışmanlığı alanında çalışmakta olan personellerimiz işlerinde en tecrübeli ve profesyonel kişilerdir. Devlet ve kamu işlerinden iyi anlarlar, ruhsat işlerinin hızlanması için gereken tüm adımları ezbere bilirler. Böylece ruhsat danışmanlığı olmadan meşakkatli ve uzun bir süreç olan ruhsat alma mevzusu, kolay bir iş olup çıkar.

Ruhsat danışmanlığı adı altında vermiş olduğumuz hizmetler;

  • Yapı Ruhsatı
  • Silah Ruhsatı
  • İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı
  • Yapı Ruhsatı

Bir yapının inşasının uygun olup olmadığına dair lisanlı belge veya inşaata başlayabilmek için gerekli izin belgesidir. İnşaatı başlanacak olan her bir yapının, zorunlu olarak bu belgeyi alması gerekmektedir.
Yapı ruhsatı verilirken, proje hakkında tüm teknik ve mali detaylar incelemeye alınır, aynı zamanda bölgenin uygunluğuna da bakılır. Profesyonel bir ruhsat danışmanı sayesinde, bu süreçte gereken tüm belgelerin eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilir, süreden de tasarruf edebilirsiniz. Siz projenizle alakalı başka işlerle uğraşırken biz sizin için yapı ruhsatı almanızla ilgilenebiliriz.

Silah Ruhsatı

Silah ruhsatı almak için Zabata danışmanlığa başvurabilirsiniz. Personelimiz, silah ruhsatı alabilmek için gereken tüm işlemleri sizin için halledecektir. Silah ruhsatı alırken, dikkat edilmesi gereken ana nokta, 6136 sayılı ‘’Ateşli silahlar ve bıçaklar ile diğer aletler hakkında yönetmelik’’ ile ilgili ileri derecede bilgi sahibi olmaktır. Tecrübeli personelimizin bu konuda hiçbir sıkıntı çekmeyeceğinin size garantisini veririz. Silah ruhsatı alabilmek için gereken sağlık muayenesi hariç hiçbir durumda kendinizi yormanıza gerek yok, Zabata danışmanlık sizin için gereğini yapacaktır.

İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı

İşletme sahiplerinin, İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatlarına İlişkin Yönetmelik gereğince, işyeri açabilmek ve işletebilmek için işbu başlıkta bahsedilmiş olan ruhsatı alması gereklidir. Yetkili idarelerden uygun olarak bu ruhsat alınmadan işyeri açılamaz ve işletilemez.

Kamuda işlerin yavaş yürüdüğü de çokça bilinen bir gerçektir. Aynı anda hem açacağınız işyerinin eksiklerini tamamlamakla uğraşmak, hem de işyeri açma ve çalışma ruhsatı almaya çalışmak yorucu bir süreç olabilir. İşte böyle durumlarda biz Zabata danışmanlık olarak sizlere yardımcı olacağımızın garantisini veriyoruz. Siz işinizle uğraşmaya devam edin, biz sizin için gerekli işlemleri hallederiz.

Bunlar ve daha fazlası için Zabata Danışmanlık 7/24 hizmetinizdedir. Çağa uygun, dinamik ve profesyonel bir danışmanlık hizmeti arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen şimdi bize ulaşın, işlerinizi ve hayatınızı beraber kolaylaştıralım.

Start Conversation
Hello, How can I help you?
Zabata Consultancy Services
Hello, How can I help you?