Anket Danışmanlığı

Anket Danışmanlığı

Anketlere neden ihtiyaç var?

Anketler, müşterilerinizi, hedef kitlenizi, çalışanlarınızı daha iyi anlayabilmek için kullanabileceğiniz güçlü birer bilgi kaynağıdır. Özenle hazırlanmış ve doğru biçimde uygulanacak bir anketle şirketler veya devlet kurumları, stratejik ve finansal karar verme süreçlerine büyük katkı sağlayabilecek önemli bilgilere sahip olabilir. Ancak tasarım ve uygulama biçimi uygun değilse, anket araştırmasının sonuçlarının güvenilirliği sarsılır. Bu durum yanlış veya eksik bilgilere göre tasarlanmış operasyonlar ve kararlara yol açabilir, bu da performans ve rekabet avantajı açısından çok ciddi sonuçlara yol açar.

Zabata Anket danışmanlığıyla süreci en doğru biçimde yönetin.

Zabata olarak anket geliştirme sürecinin her adımında size rahatlıkla yardımcı olabiliriz. Anket Danışmanlığı ekibimiz, amaçladığınız sonuca, örneklem sınırlarınıza ve oluşturacağınız zaman çizelgesine bağlı kalarak size özel bir yaklaşım sağlayacaktır. Anket süreci boyunca sektörünüze özel olarak hazırlanmış çözümlerle, istatistiksel analiz desteği sağlayacağız.

Anket taslağı oluşturma, güvenilirlik ve geçerlilik için testler yapma, toplanan veriler hakkında analiz oluşturma gibi birden çok konuda size özel bir plan çizelgesi oluşturacağız.

Zabata, anket tasarımı ve geliştirmesi ile beraber halihazırda oluşturulmuş olan her türlü anketin uygulanması ve analizi konusunda da derin bir tecrübeye sahiptir. Anket danışmanlığı ekibimiz, alanının en iyisi olan personellerden oluşmaktadır. Personelimiz, uzun sürelerden beri büyük şirketler ve küçük-orta ölçekli işletmeler için anket araştırması yapmakta ve analizinde de yardımcı olmaktadır.

Kuruluşunuzun stratejik karar verme sürecinde önemli yer kaplayacak bir anket oluşturuyorsanız, sürecin her adımı çok dikkatli bir şekilde atılmalıdır. Doğru bir planlama, sıkı çalışmanın yanı sıra, süreci iyi bilen, tanıyan insanlara ihtiyaç vardır. Zabata anket danışmanlığı ekibi, anket veri analizinizi geçersiz kılabilecek veya yanlış sonuçlar elde etmenize neden olabilecek her türlü hatadan –ön yargıya dayalı veri analizi, hatalı ölçüm, yetersiz örneklem grubu vb. – kurtulmanızı sağlar.

Bu kapsamlı desteği rahatlıkla sağlayabiliyoruz. Çünkü anket oluşturma sürecini ve ona eşlik eden zorlukları en iyi şekilde anlayabilen, profesyonellerden kurulu, en üst düzeyde eğitimli personellerden kurulu bir anket danışmanlığı ekibine sahibiz.

Anketiniz oluşturulduktan sonra, örnekleme metotlarınız hakkında konuşabilir ve en uygun seçeneği seçmenize yardımcı olabiliriz. Hedeflerinize, zaman çizelgenize ve bütçenize bağlı olarak, katılımcılar ilgili alt kümelere dağıtılabilir veya rastgele seçilebilir.

Tüm bunlar ve daha da fazlası için bize hemen ulaşın.

Start Conversation
Hello, How can I help you?
Zabata Consultancy Services
Hello, How can I help you?