Yabancılar Danışmanlığı

Yabancılar Danışmanlığı

Yurt dışından gelen veya yurt dışına giden yabancı vatandaşların mevzuat ve yasalar çerçevesinde Çalışma izinleri, İkamet izinleri, Vatandaşlık işlemleri, Sigorta işlemleri, Yabancı sağlık sigortası ve Kanuni haklarını doğru ve güvenilir bir şekilde yürüten, konunun uzmanları tarafından verilen danışmanlık hizmetidir. Aynı zamanda turizmde iş yoğunluğundan dolayı eksik kalan yabancı danışmanlık hizmetleri yükünü hafifletir. Yabancı vatandaşların ülke kanunları ve kanun yapıcıları ile sorun yaşamamak için yabancılar hukuku uzman avukatları hizmet vermektedir.

Yabancılar Danışmanlığı Hizmeti;

Uluslararası yatırımcı firmalar için gözde olmaya devam eden ülkemizde yabancı vatandaşların ihtiyaç duyulan nitelikli iş gücü taleplerini karşılayabilmeleri için Zabata danışmanlık olarak profesyonel ve alanında uzman çalışma ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Sektörde bir çok projeyi üstlenerek başarılı bir şekilde tamamlayan firmamız yabancı vatandaşların mevzuat ve yasalar çerçevesinde Çalışma izinleri, İkamet izinleri, Vatandaşlık işlemleri, Sigorta işlemleri, Yabancı sağlık sigortası ve Kanuni haklarını zaman kayıplarını önleyerek doğru bilgi ve profesyonel uzman danışmanlarımızla sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Danışmanlık hizmeti verdiğimiz tüm alanlarda sorumluluklarımızın bilincindeyiz. En önemli hedefimiz her alanda öncü olmaya çalışarak danışmanlık hizmetlerimizle ülkemizin ekonomisine istihdamına katkı sağlamaktır. Bunun için değişen, sürekli gelişen teknoloji ve hayat şartlarını yakından takip ederek yolumuza devam ediyoruz. Sorumluluğumuzun farkında olarak bizden hizmet almak isteyen vatandaşların işlemlerini son derece titizlikle yerine getirmeye özen gösteriyoruz. Zabata danışmanlık gerekli evrak ve dokümanların hazırlanmasında, zaman kaybını ortadan kaldırarak işlemlerinizi doğru ve güvenli bir şekilde gerçekleştirir. Profesyonel ekibimizle sonuç odaklı etkili danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Yabancılar Danışmanlığı Hizmet Alanları;

  •  Kısa dönem- Uzun dönem ikamet izin işlemleri
  •  Öğrenciler için ikamet izin işlemleri
  •  Aileler için ikamet izin işlemleri
  •  İlk defa oturma izni- Oturma izni uzatma işlemleri
  •  Yabancıların vatandaşlık ve evlilik işlemleri
  •  Deport bozma işlemleri
  •  Yabancılar için çalışma, yatırım ve şirket kurma işlemleri
  •  Tercüme ve apostil işlemleri

Zabata olarak uzman danışmanlarımız ve yabancılar hukuku uzman avukatlarımızla verdiğimiz hizmetin en iyisini sunmak için her zaman yanınızdayız.

Start Conversation
Hello, How can I help you?
Zabata Consultancy Services
Hello, How can I help you?